Info ikona
Profil foto

Jsem fotograf žijící v Praze a jsem známý hlavně díky svým fotografiím aut. Ta ale nejsou jediným mým koníčkem a inspirací. Fotografovat jsem začal převážně proto, abych zvěčnil svoje životní okamžiky. Ať už trávím čas se svými nejbližšími, cestuji na druhý konec světa, nebo prostě jen dělám to, co mě baví, vždycky jsou to chvíle, které mě přímo vybízejí k jejich zachycení.

Fotografování jsem se začal věnovat ve svých patnácti letech. Nejdříve to byl můj koníček, ale všechno se změnilo v roce 2012, kdy jsem dostal nabídku fotit pro automobilový magazín Faster. Tuto příležitost jsem bez váhání přijal a získal tak nespočet zkušeností v oblasti automobilové fotografie. Dnes fotografuji mimo jiné i pro několik významných firem a to nejen v oblasti automobilů. Auta mě ale stále baví nejvíc! Některá z nich jsou totiž jako umělecká díla a při jejich fotografování neexistují limity. S nadšením pak vystihuji jejich krásu a jedinečnost.

Na tomto webu můžete vidět hrstku nejlepších fotografií z mé produkce a sledovat i blog, kde s vámi sdílím svoje úžasné automobilové zážitky.

Podpis